Головна Малому бізнесу Пакети продуктів та послуг

Акція "Гарант успіху"

Акційна пропозиція для Клієнтів малого бізнесу, які планують брати участь в тендері.

Банківська гарантія - це письмове зобов'язання банку виплатити грошове відшкодування у разі настання обставин, прописаних в документі при випуску гарантії.

Тендерна гарантія використовується при проведенні процедур державних закупівель. Банківська гарантія для тендеру підтверджує, що учасник тендеру (принципал) не відмовиться від підписання контракту після оголошення його переможцем. Тендерне забезпечення прописується замовником в документації конкурсних торгів відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі".

Переваги для Клієнта:
  • організатор упевнений у виконанні зобов'язань учасників;
  • учасники отримують конкурентну перевагу в тендері.

Плануєте взяти участь у тендері? Тоді Вам необхідно оформити тендерну банківську гарантію.

Ми пропонуємо Вам свою співпрацю і гарні умови для успішного старту. Приймаючи участь в Акції "Гарант успіху", Ви отримуєте вигідну вартість і оперативне оформлення тендерної гарантії.

Скористатися цією акційною пропозицією можуть Клієнти малого бізнесу юридичні особи і фізичні особи-підприємці, які мають поточний рахунок у Банку, і оформлять продукт "Покрита банківська гарантія" від ПАТ "СБЕРБАНК" для участі в тендері.

Період проведення Акції:

 

з 01.02.2018 року по 30.04.2018 року.

Вартість оформлення покритої банківської гарантії для участі у тендері – від 500 грн. (комисія за надання гарантії)*.

Вказаний розмір комісії є мінімальним, і може бути змінений за рішенням уповноваженого органу на ухвалення рішень про видачу гарантії: залежно від сегменту Клієнта, а також, якщо сума гарантії перевищує 25 000 грн.

Умови всіх Пакетів для клієнтів малого бізнесу

Тарифи
Тарифи
Зарезервувати рахунок для бізнесу
Зарезервувати рахунок для бізнесу
Банківські гарантії
Банківські гарантії