Головна Малому бізнесу Пакети продуктів та послуг

Бізнес Консьєрж сервіс

Для власників тарифного пакету "Бізнес рішення".

У сучасному діловому світі головною цінністю є час. Тому, для своєчасного виконання поставлених завдань, необхідна команда професіоналів, готових в найкоротші строки якісно виконати усі доручення.
Сьогодні ми раді запропонувати універсальне рішення для Вашого бізнесу, яке допоможе швидко вирішити Вам масу питань.

Для власників пакету «Бізнес рішення» Сбербанк пропонує скористатися абсолютно новою для банківського ринку України послугою - Бізнес Консьєрж сервіс.

Дана послуга дозволить не тільки заощадити час і звільнити Вас від рутинних завдань, а й замінить секретаря, бухгалтера, юриста та інших необхідних Вам фахівців.

Представляємо Вашій увазі лише невеликий список з великого переліку послуг, що надається в рамках сервісу Бізнес Консьєрж:

пошук оренди приміщень; організація переїздів і перевезень; транспортні та логістичні послуги; підбір промислових і складських площ; сервісне обслуговування і ремонт оргтехніки; пошук житла, готелів при відрядженнях; підбір конференц-залів; рекрутингові агентства і допомогу в підборі персоналу; організація тренінгів і тематичних майстер класів; допомога в проведенні корпоративних заходів.

А крім того, також пропонується:
реєстрація, ліквідація підприємства; звітність, правильність ведення документації; звернення в державні та інші фонди; перевірки державних органів, аудит; взаємодія з контролюючими органами; ліцензування та дозвільних документів; правильне трактування та роз'яснення законів; зміни в законодавстві, рекомендації; суперечки і судові процедури і багато інших.

Для того щоб скористатися послугою, Вам достатньо звернутися до Контакт-центру Банку та зареєструвати користувачів, які будуть уповноважені звертатися в службу Консьєржа, вказавши лише ПІБ і номер телефону.

Всі власники пакета "Бізнес рішення" зможуть скористатися даною послугою абсолютно безкоштовно.
 

Термін дії пропозиції:
з 01.04.2017 по 30.06.2017 року.

Умови всіх Пакетів для клієнтів малого бізнесу

Тарифи
Тарифи
Дізнайтесь про iFOBS «Клієнт-Банк»
Дізнайтесь про iFOBS «Клієнт-Банк»
Зарезервувати рахунок за 5 хвилин
Зарезервувати рахунок за 5 хвилин
Вас зацікавить Депозитна лінія
Вас зацікавить Депозитна лінія