Головна Малому бізнесу Пакети продуктів та послуг

Пакети продуктів та послуг

Тарифні пакети економлять час і витрати підприємства завдяки комплексному підходу до вирішення щоденних банківських питань.

Акція "Більше рахунків - більше подарунків"
Акція "Більше рахунків - більше подарунків"

Якщо Ви активно використовуєте свою корпоративну карту для розрахунків у торгово-сервісній мережі на території України або за кордоном - Ви автоматично стаєте учасником Акції "Більше розрахунків - більше подарунків"!

Акція "Час довіри"
Акція "Час довіри"

Багато власників малого бізнесу зацікавлені в привабливих умовах тарифних пакетів.

Нова Акція "Час довіри" дозволить підприємцям самостійно переконатися в перевагах високопрофесійного рівня обслуговування у Сбербанку.

Акція "Новорічні тарифи"
Акція "Новорічні тарифи"

Якщо Ви плануєте активно використовувати торговий термінал, ми пропонуємо Вам оцінити вигідні тарифи у рамках нашої нової Акції для клієнтів малого і корпоративного бізнесу.

Акція "Два в одному"
Акція "Два в одному"

Наша нова Акція «Два в одному» допоможе заощадити усім клієнтам, які шукають тільки найвигідніші пропозиції для свого бізнесу. Оцініть переваги обслуговування в ПАТ «Сбербанк»!

Фрілансер
Фрілансер

Для підприємців, чиї операції пов'язані виключно із зарахуванням коштів за виконану роботу або надані послуги, а також з оплатою податків.

Торговий
Торговий

Тарифний Пакет зацікавить підприємців, які зайняті в сфері роздрібної торгівлі і бажають отримувати весь спектр необхідних послуг за розумною ціною.

Підприємець
Підприємець

Для клієнтів, що зайняті підприємницькою, приватною нотаріальною чи адвокатською діяльністю.

Базовий
Базовий

Для клієнтів, які зайняті в таких сферах бізнесу як туризм, транспортні послуги, готельно-ресторанна діяльність.

Бізнес рішення
Бізнес рішення

Для великих підприємств, які займаються оптовою торгівлею, виробництвом, агробізнесом або будівництвом, здійснюють багато платежів і ведуть зовнішньоекономічну діяльність.

ОСББ
ОСББ
Для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків
Страховий
Страховий

Пакет зацікавить представників малого та корпоративного бізнесу, які надають послуги зі страхування або перестрахування.

Відкриття рахунку для бізнесу за 5 хвилин
Відкриття рахунку для бізнесу за 5 хвилин

Якщо немає часу на візити до банку, а поточний рахунок потрібний вже зараз.

Еквайринг
Еквайринг

Продавайте більше - підключіть еквайринг від Сбербанку!

Бізнес Консьєрж-сервіс
Бізнес Консьєрж-сервіс

У сучасному діловому світі головною цінністю є час. Тому, для своєчасного виконання поставлених завдань, необхідна команда професіоналів, готових в найкоротші строки якісно виконати усі доручення.
Сьогодні ми раді запропонувати універсальне рішення для Вашого бізнесу, яке допоможе швидко вирішити Вам масу питань.

Моніторинг бізнес-партнерів
Моніторинг бізнес-партнерів

Компанія ЛІГА: ЗАКОН пропонує всім власникам малого та корпоративного бізнесу скористатися системою перевірки та моніторингу бізнес-партнерів  «CONTR  AGENT».

Отримати дану послугу Ви зможете, оплативши її у найближчому відділенні  Сбербанку або у системі дистанційного обслуговування «Клієнт-Банк».

Банківські гарантії
Банківські гарантії

Банківська гарантія - це незалежне від контракту зобов'язання банку виплатити обумовлену в такій гарантії суму проти вимоги Бенефіціара, у разі невиконання Принципалом зобов'язань за контрактом.