Головна Приватним клієнтам Грошові перекази

Грошові перекази

Для максимально якісного і швидкого обслуговування приватних клієнтів будь-які види грошових переказів: з відкриттям і без відкриття рахунку, в національній і іноземній валюті, на користь фізичних і юридичних осіб, по території України і за її межі.
 

Діючі обмеження НБУ по переказах в іноземній валюті:
При відправленні переказів:

Резиденти України можуть відправляти:

 • до 15 000 грн. (в еквіваленті) в один операційний робочий день без відкриття рахунку та підтвердних документів;
 • понад 15 000 грн. (в еквіваленті) в один операційний робочий день з відкриттям поточного рахунку та за умови надання документів, що підтверджують наявність підстав, для здійснення переказу.

Нерезиденти України можуть відправляти:

 • до 15 000 грн. (в еквіваленті) в операційний робочий день без відкриття рахунку за наявності документів, що підтверджують джерело походження коштів;
 • понад 15 000 грн. (в еквіваленті) в один операційний робочий день з відкриттям поточного рахунку за наявності документів, що підтверджують джерело походження коштів.
При виплаті переказів:
 • до 150 000 грн. (в еквіваленті) в один операційний робочий день - виплачується в повній сумі у валюті переказу;
 • понад 150 000 грн. (в еквіваленті) в один операційний день - у повній сумі (один або кілька переказів) зараховуються на поточний рахунок клієнта в іноземній валюті. Видача валюти з поточного рахунку здійснюється згідно обмеженням, встановленим нормативно-правовими актами НБУ. Грошові SWIFT перекази зараховуються в повній сумі на поточний рахунок (у валюті переказу). Видача валюти з поточного рахунку здійснюється згідно обмеженням, встановленим нормативно-правовими актами НБУ.
Дані обмеження не поширюються на:
 • оплату витрат на лікування в медичних закладах іншої держави, а також на оплату витрат на транспортування хворих;
 • оплату витрат, пов’язаних зі смертю громадян за кордоном (транспортні витрати та витрати на поховання);
 • перекази, що здійснюються на підставі вироків, рішень, ухвал і постанов судових, слідчих та інших правоохоронних органів;
 • перекази, що здійснюються громадянами в разі виїзду за кордон на постійне місце проживання;
 • оплату витрат на навчання;
 • перекази коштів, отриманих як оплата праці нерезидентами в Україні, пенсії, аліменти.

 

ПАТ «СБЕРБАНК» пропонує наступні види переказів:

Без відкриття рахунку фізичні особи можуть отримувати/відправляти перекази в гривні та іноземній валюті (долари США, євро, російські рублі, англійські фунти) через системи:
 

Перекази з карти на карту
Перекази з карти на карту

Грошові перекази здійснюються через інтенет за допомогою банківської картки  Visa чи MasterCard  будь-яких банків України. За допомогою нашої послуги переказу з карти на карту Ви зможете переказувати гроші без реєстрації та авторизації в режимі онлайн.

Грошові перекази «Western Union»
Грошові перекази «Western Union»

Western Union - міжнародна система термінових грошових перказів, що дозволяє переказувати та отримувати кошти у більше, ніж в 200 країнах світу и більше, ніж у 410 000 пунктах обслуговування Western Union.

Платіжною організацією Міжнародної платіжної системи Western Union є Western Union Network (France) SAS з місцезнаходженням: 92095 France, 5-6 Place de l’Iris, Paris la Defense CEDEX

Грошові перекази «MoneyGram»
Грошові перекази «MoneyGram»

Глобальна мережа MoneyGram складається з понад 350 000 відділень. Партнерами компанії виступають національні поштові служби, фінансові установи та найбільші торгові мережі у більш ніж 200 країнах світу. В Україні мережа MoneyGram складає понад 13 000 відділень.

Адреса платіжної організації: 1550 Utica Avenue South, Suite 100, M/S MIN-8020 Minneapolis, MN  55416 USA (“MoneyGram”)

Грошові перекази «SWIFT»
Грошові перекази «SWIFT»

Це система грошових переказів з Вашого рахунку на конкретний рахунок в інший банк. Особливість переказів SWIFT у тому, що перевести кошти можливо в в більшість країн світу в різних валютах.

Платіжні реквізити АТ «СБЕРБАНК»
Платіжні реквізити АТ «СБЕРБАНК»

Увага! Для зарахування грошових коштів валюта перерахування повинна співпадати з валютою рахунку. В протилежному випадку кошти будуть повернені назад!

_newlabel_ua