Головна Приватним клієнтам Пакети продуктів та послуг

Пакети продуктів та послуг

Сбербанк створив спеціальні пакетні пропозиції, з яким використання щоденних банківських послуг стане зручнішим та ефективнішим.

Акція "Караван подарунків"
Акція "Караван подарунків"

Бажаєте весь рік отримувати чудові подарунки за розрахунки своєю преміальною картою Mastercard від Сбербанку? Тоді наша Акція - для Вас. Отримайте шанс стати власником одного з безлічі цінних призів, а у фіналі Акції - подорожі на двох до Буковелі!

Преміальні Пакети
Преміальні Пакети
Преміальні Пакети послуг - це комплексні банківські рішення, що створені спеціально для успішних людей, які цінують справжню якість банківських продуктів та першокласний сервіс.
Картковий рахунок "Мандрівник"
Картковий рахунок "Мандрівник"

Картковий рахунок "Мандрівник" призначений для клієнтів, які, знаходячись за кордоном, проводять розрахунки в торгово-сервісній мережі за допомогою своїх платіжних карток.

З  "Мандрівником" світ відкритий для Вас без перешкод!

Зарплатні Пакети
Зарплатні Пакети

Отримуйте Вашу заробітну плату з комфортом - безкоштовно у будь-яких банкоматах України в зручний для Вас час. До Ваших послуг заробітна карта MasterCard від Сбербанку.

Універсальний
Універсальний

Для клієнтів, що шукають ідеальне поєднання найпопулярніших банківських послуг та вартості обслуговування, було створено Пакет «Універсальний».

 
Спеціальний
Спеціальний

Комплекс звичних банківських послуг та персонального обслуговування вдало поєднано в Пакеті послуг «Спеціальний».

Турбота
Турбота
Для тих клієнтів, які бажають отримувати всі вигоди соціальної карти, а також користуватися додатковими переваги і брати участь в поточних акціях Сбербанку.
Статус
Статус

Ексклюзивні банківські рішення, що здатні підкреслити Вашу значимість, поєднано в Пакеті послуг «Статус».

Дитяча картка
Дитяча картка

Дитяча карта «Кишенькові гроші» - це персональна карта для дитини віком від 10 до 18 років.

Престиж
Престиж

Щоденні операції, найпопулярніші сервіси, дистанційне обслуговування, страхування та ексклюзивні привілеї знайшли поєднання в пакетній пропозиції преміум - класу «Престиж».

Інтернет-карта
Інтернет-карта

Карта Visa Virtual дозволяє зробити платежі в мережі Інтернет максимально безпечними.

Соціальний
Соціальний
Для тих, хто бажає отримувати соціальні виплати з комфортом.
Авто Assistance
Авто Assistance

Щодня на дорогах відбуваються тисячі аварій. На жаль, в стресових ситуаціях автомобіліст не завжди може швидко зорієнтуватися і витрачає на пошуки вирішення проблеми масу часу, сил і грошей. До того ж, звичайна автомобільна страховка не завжди може забезпечити необхідний рівень послуг за нестандартних дорожніх обставин.