Головна Приватним клієнтам Пакети продуктів та послуг

Акція "Новорічні подарунки"

Власники зарплатних карток від Сбербанку отримують, до усіх своїх переваг, можливість взяти участь в акції, розраховуючись своєю зарплатною карткою в магазинах і супермаркетах.

Тепер користуватися зарплатною карткою від Сбербанку стане ще вигідніше - кожна покупка наближає Вас до омріяного подарунку.

Розраховуйтесь своєю карткою із вигодою!

Акція діє з 11 грудня 2017 року по 08 лютого 2018 року.

Умови Акції:

У Акції можуть брати участь дієздатні повнолітні громадяни України, які є клієнтами ПАТ «Сбербанк» і є держателями зарплатних карток Masterсard®, і які є співробітниками компаній вказаних в Офіційних правилах рекламної акциї "Новорічні подарунки".

Для участі в Акції необхідно отримувати заробітну плату на картку ПАТ «СБЕРБАНК» і розрахуватися за допомогою цієї картки в магазинах на суму, мінімум, 200 грн. Кожен учасник Акції автоматично стає учасником розіграшу заохочень.

20 самих активних клієнтів, що здійснять найбільшу кількість транзакцій, гарантовано отримають сертифікати* номіналом 1000 гривень.

Крім того щоденно серед учасників, які здійснили операцію на анйбільшу суму буде визначено 22 переможця, які гарантовано отримають сертифікати* у подарунок.

І головне, кожен учасник Акції автоматично приймає участь у розіграші Apple iPhone 8.

Детальніше в Правилами Акції Ви можете ознайомитись за посиланням.

Фонд заохочень Акції:

  • Смартфон Apple iPhone 8 - 2 шт.
  • Сертифікат на 1000 грн. – 20 шт.
  • Сертифікат на 500 грн. – 60 шт.
  • Сертифікат на 200 грн. - 60 шт.
  • Сертифікат на 100 грн. - 1200 шт.

 

Замовником Акції виступає «Mastercard SA»,  виконавцем Акції є  ТОВ «АЙСМАРТ», інформаційний партнер – ПАТ «СБЕРБАНК». Фонд заохочень надається замовником Акції «Mastercard SA».

Умови всіх Пакетів продуктів та послуг