Головна Приватним клієнтам Пакети продуктів та послуг

Авто Assistance

Надійний захист і вірний помічник в дорозі завжди поряд з Вами у будь-який час!

Щодня на дорогах відбуваються тисячі аварій. На жаль, в стресових ситуаціях автомобіліст не завжди може швидко зорієнтуватися і витрачає на пошуки вирішення проблеми масу часу, сил і грошей. До того ж, звичайна автомобільна страховка не завжди може забезпечити необхідний рівень послуг за нестандартних дорожніх обставин.

Пакети Авто Assistance допоможуть оперативно вирішити складні завдання і нададуть комплексний захист, щоб Ви були впевнені у своїй безпеці 24/7 цілий рік.*

Сбербанк і компанія Гарант АСІСТАНС пропонує придбати на Ваш вибір пакети "ЄвроАссіст", "Комфорт" або "Преміум".

З 20.12.2016 року пакети Авто Assistance "Комфорт" і "Преміум" Ви зможете придбати в якості подарунка своїм рідним і друзям. Проявіть свою турботу про близьких - купіть дійсно корисний подарунок!

Пакет "ЄвроАссіст" - 399 грн.

Європейський вибір

Пакет «ЄвроАссіст»  за 399 грн. на рік допоможе Вам зберегти свій спокій в екстрених ситуаціях і надасть перелік найнеобхідніших послуг.

Переваги пакету:

 • Пакет діє на території Європи
 • До ціни включено найзатребуваніші послуги
 • До Ваших послуг безкоштовно: евакуація в разі ДТП або несправності авто, доставка палива,аварійне відкриття дверей, заміна пошкодженого колеса, цілодобова інфо підтримка та ін. послуги. Також Вам завжди доступна організація сервісу найнеобхідніших послуг.

   

  Пакет "Комфорт"-149 грн.

  Оптимальний перелік послуг за розумною вартістю

  Пакет «Комфорт» - це ряд необхідних послуг, щоб подарувати Вам впевненість за кермом вартістю всього лише 149 грн. на рік .

  Переваги пакету:

  • Оптимальне поєднання ціни та якості.
 • Ви отримуєте значну економію, придбавши перелік кращих послуг в пакеті абсолютно безкоштовно.
 • Для Вас пропонуємо найкращі послуги: юридична підтримка, евакуація авто, доставка палива, запуск двигуна, заміна колеса та інші послуги (згідно пакету).

   

  Пакет "Преміум" - 599 грн.

  Найкращий захист та  економія коштів.

  Заплативши 599 грн. на рік у пакеті  "Преміум" Ви отримаєте захист  не тільки на дорогах України, а також у Європі та країнах СНД.

  Переваги пакету:

  • У пакеті для Вас найповніший список всіх послуг, які захистять Вас практично від усіх неприємностей на дорозі.
 • Для Вас надається безлімітний набір послуг абсолютно безкоштовно.
 • Насолоджуйтесь дорогою, адже у Вашому пакеті: інфо підтримка, послуги евакуації, доставка палива та запасного комплекту ключів, запуск двигуна і заміна колеса, аварійне відкриття дверей. У пакет також безкоштовно включені додаткові послуги, в рамках дії Вашого пакета.
 • Послуги Авто Assistance не поширюються на: нерозмитнені транспортні засоби/транспортні засоби з іноземними номерними знаками; вантажні автомобілі (тоннажність понад 3500 кг або кількість місць для сидіння пасажирів більше 9-ти); причепи автомобілів.

   

  Умови всіх Пакетів продуктів та послуг

  Список документів
  Список документів
  Консультація
  Консультація
  Дізнайтесь про ОСЦПВ
  Дізнайтесь про ОСЦПВ