Головна Приватним клієнтам Пакети продуктів та послуг

Розрахунки - ключ до подарунків

Держателі зарплатних карток від Сбербанку отримують, до усіх своїх переваг, можливість взяти участь в Акції, розраховуючись своєю зарплатною карткою в магазинах і супермаркетах.

Тепер користуватися зарплатною карткою від Сбербанку стане ще вигідніше - кожна покупка наближає Вас до омріяної винагороди. 

Переваги для Клієнта:

Для участі в акції достатньо лише здійснити покупку за допомогою своєї зарплатної картки.

Для Вас також завжди доступні:

  • Безкоштовне зняття готівки у будь-яких банкоматах усіх банків України.
  • Безкоштовний перегляд залишку через банкомати Банку.
  • Безкоштовне зняття готівки в банкоматах групи СБЕРБАНК (Росія, Білорусь, Казахстан) у межах єдиного тарифного простору. Конвертація валюти відбувається автоматично. Комісія за конвертацію нижча, ніж комісія за зняття готівки в будь-якому іншому банку іноземної країни.

Акція діє з 01 вересня по 30 листопада 2017 року.

Умови Акції:

У Акції можуть брати участь дієздатні повнолітні громадяни України, співробітники однієї з компаній "Укртелеком", які є клієнтами-держателями зарплатних карток ПАТ "Сбербанк".

Для участі в Акції необхідно отримувати заробітну плату на картку ПАТ «СБЕРБАНК» і розрахуватися за допомогою цієї картки у торгово-сервісній мережі на території України або за кордоном на суму не меншу 500 грн. Кожен учасник Акції автоматично стає учасником розіграшу заохочень.

Детальніше в Правилами Акції Ви можете ознайомитись за посиланням.

Фонд заохочень Акції:

  • Сертифікат на 100 грн. – 500 шт.

 

Акція діє по всій території України, за винятком території проведення антитерористичної операції, тимчасово окупованої території (Автономної Республіки Крим і міста Севастополь, окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької і Луганської областей) (далі - "Територія Акції").

Умови всіх Пакетів продуктів та послуг