Головна Прес – центр Прес-релізи

Прес-релізи

07.05.2014

Дочірній банк Сбербанку Росії припиняє діяльность відділень банку в АР Крим

7 травня 2014 року, Київ - У зв'язку з постановою Національного банку України № 260 від 6 травня 2014 року, Дочірній банк Сбербанку Росії повідомляє про припинення діяльності відділень банку, розташованих на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Обслуговування клієнтів кримських відділень Дочірнього банку Сбербанку Росії здійснюватиметься у відділеннях банку, які знаходяться на материковій частині території України, та відбуватиметься у стандартному режимі відповідно до чинного законодавства України, вимог Національного банку України, внутрішніх нормативних документів Банку та укладених з клієнтами договорів.

У складній фінансовій ситуації, в якій знаходиться банківська система України, Дочірній банк Сбербанку Росії своєчасно та в повному обсязі виконує взяті на себе зобов'язання перед клієнтами. З детальною інформацією про порядок доступу клієнтів кримських відділень банку до своїх коштів та подальше обслуговування даних клієнтів можна ознайомитися на сайті банку, а також звернувшись за телефонами Контакт-центру: 5595 або +38 044 354 1515. Додаткові способи виконання зобов'язань перед вкладниками кримських відділень банку зараз вивчаються та будуть запропоновані найближчим часом.

Дочірній банк Сбербанку Росії є українським комерційним банком і здійснює свою діяльність у суворій відповідності до законодавства України.

За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до співробітників відділень банку або в Контакт-центр + 38 044 354 15 15, 5595 (зворотний бескоштовний дзвінок), за допомогою чату sberbank.ua/online/ та Skype: Sberbank UA, Viber та Telegram +380 (50) 3 125 125 (чат).

Прес-служба

pr@SBRF.com.ua

АТ «СБЕРБАНК» – універсальний комерційний Банк, який надає повний спектр банківських послуг всім категоріям клієнтів. Банк входить до десятки найбільших фінустанов країни за розміром активів згідно з даними НБУ. АТ «СБЕРБАНК» є 100% дочірнім банком ПАТ Сбербанк.

АТ «СБЕРБАНК». Ліцензія НБУ № 198 від 18.12.2015 г. Усі види банківських послуг.

Офіційний сайт банку – www.sberbank.ua