Головна Приватним клієнтам Метали та монети Банківські метали

Банківські метали

Рекомендується звернути увагу на той факт, що банківські метали – продукти, що мають різноманітні форми продажу: від фізичного постачання у зливках до безготівкового придбання/продажу з подальшим зарахуванням/списанням на/з поточного рахунку та можливістю перерахування на депозит.

Типи металів:
Золото можна придбати у вигляді зливків, у безготівковій формі  - на поточний рахунок та(або) депозит, а також у вигляді інвестиційних та пам’ятних монет.
Срібло можна придбати у вигляді інвестиційних або пам’ятних монет, а також у безготівковій формі  - на поточний рахунок та (або) депозит.
Платина - у безготівковій формі - на поточний рахунок.
Палладій - у безготівковій формі - на поточний рахунок.

Переваги придбання банківських металів:
  • диверсифікація ризиків та захист від інфляції;
  • компактність та зручна упаковка;
  • операції з банківськими металами не оподатковуються ПДВ;
  • значно менша вірогідність фізичних пошкоджень у порівнянні із паперовими грошима;
  • вдалий подарунок.

Банківські метали можуть бути придбані як фізичними так і юридичними особами.

Процедура придбання/продажу банківських металів у Банку:

  • Для фізичних осіб. При операціях придбання/продажу банківських металів у касах відділень Банку на суму до 150 000 грн ідентифікація Клієнта не відбувається. При придбанні на суму понад 150 000 грн Клієнт має пред’явити паспорт та оригінал довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру. При придбанні/продажу безготівкових банківських металів на МВРУ Клієнту потрібно відкрити у Банку поточний рахунок у металах. Банківські метали зараховуються на рахунок з можливістю зняття зливків з поточного рахунку або переказу на депозит.
  • Для юридичних осіб. Можливі операції придбання/продажу банківських металів на МВРУ при умові відкриття у Банку поточного рахунку у металах з подальшим зарахуванням банківських металів на цей рахунок. При цьому існує можливість зняття зливків з цього поточного рахунку або переказу їх на депозит.
Перелік документів
Перелік документів
Онлайн замовлення
Онлайн замовлення
Банківські сейфи
Банківські сейфи
Альтернативний продукт Вклад у металах
Альтернативний продукт Вклад у металах