Головна Приватним клієнтам Страхування

Акція "Речі з Вами - гроші у кармані"

Акція "Речі з Вами – гроші у кармані" – це Ваша можливість відшкодувати суму, витрачену на купівлю сервісу "Хранитель", без настання страхового випадку.

«Хранитель» - послуга захисту Ваших документів і особистих речей від втрати. Даний сервіс підійде кожному, хто усвідомлює необхідність захисту своїх особистих речей, в тому числі ключів від депозитарного сейфа ПАТ «СБЕРБАНК». Скориставшись сервісом «Хранитель», Ви збільшите ймовірність знахідки втрачених речей. Крім того, в разі неповернення Ваших речей Ви можете безкоштовно їх відновити або значно заощадити на їх відновлення. У разі втрати Вам не потрібно буде займатися самостійними пошуками - про все подбає страхова компанія.

Послуга працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Коли загублена річ буде повернена, оператори цілодобового Контакт-центру зв'яжуться з Вами, а кур'єр компанії безкоштовно доставить Вашу річ у зручний час за вказаною адресою.

Умови акції:

Клієнти, які придбали сервіс "Хранитель" в період дії Акції, беруть участь в розіграші відшкодування суми вартості придбаного сервісу.

Період проведення Акції

Акція діє з 1 лютого по 30 квітня 2018 року.

Правила Акції:

Детальніше з правилами участі в Акції Ви можете ознайомитися за посиланням.

Список документів
Список документів
Консультація
Консультація
Хранитель
Хранитель