Головна Приватним клієнтам Страхування

Акція "Подвійний захист за ціною одного"

Всім автомобілістам, які бажають комплексно захистити свій транспортний засіб, ми рекомендуємо скористатися акційною пропозицією і придбати поліс КАСКО, щоб отримати відмінний шанс виграти поліс Автоцивілки.

Кожен автовласник знає, що неможливо заздалегідь підготуватися до всіх непередбачених обставин на дорозі. Проте, можна максимально убезпечити свої фінанси, а також спокій, придбавши поліс добровільного страхування автотранспорту КАСКО. А саме зараз купівля поліса КАСКО в Сбербанку стає дуже вигідною! Приймаючи участь в Акції "Подвійний захист за ціною одного", Ви маєте шанс отримати в подарунок поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) за умови покупки КАСКО.

Захистіть свій автомобіль на повну!

Умови акції:

Клієнти, які придбали страховий поліс КАСКО в період дії Акції, беруть участь в розіграші 3 призів по 2000 грн.

Період проведення Акції:

З 01.02.2018 року по 30.04.2018 року.

Правила Акції: 

Детальніше з правилами участі в Акції Ви можете ознайомитися за посиланням.

У разі виникнення будь-яких питань Ви можете звернутися:

до Контакт-центру ПАТ «СБЕРБАНК»: 5595 (зворотний дзвінок), +380 (44) 354 15 15 (в межах України і для міжнародних дзвінків, згідно зі стандартними тарифами).

ЩО ТАКЕ КАСКО?

КАСКО - це добровільне страхування автотранспорту від викрадення, шкоди, розкрадання та інших непередбачених ризиків. Наявність полісу КАСКО забезпечить впевненість у захисті Вашого майна, а в разі ДТП збиток Вам буде відшкодовано незалежно від того, хто винен в аварії.

Список документів
Список документів
Консультація
Консультація
Дізнайтесь про ОСЦПВ
Дізнайтесь про ОСЦПВ
Вас зацікавить Страхування КАСКО
Вас зацікавить Страхування КАСКО