Головна Прес – центр Інформація для клієнтів

Інформація для клієнтів

27.06.2018

Нові умови користування сервісами Mastercard® в аеропортах

Шановні Клієнти!

Інформуємо вас про те, що з 1 липня 2018 року будуть оновлені умови користування сервісами Mastercard®  в аеропортах «Бориспіль» та «Київ». Для того, щоб отримати доступ до бізнес-залів або послуги Fast Line в аеропорту «Бориспіль», держателям карток Mastercard® буде необхідно виконати додаткову умову – попередньо  здійснити  транзакції своєю карткою на загальну суму не менш як 3000 грн. за попередні  30 + 5 днів*.

Вказані зміни стосуються карток рівня Platinum Mastercard® та World Elite Mastercard®. Таким чином, щоб скористатися сервісом, необхідно заздалегідь здійснити покупки, розраховуючись карткою Mastercard® у торговельно-сервісній мережі або Інтернеті.

Звертаємо вашу увагу на те, що опрацювання авторизаційних запитів та списання коштів  за картковим рахунком займає від 3-х до 5-ти днів, отже, останні 5 днів не враховуються.

УВАГА! Для клієнтів АТ «СБЕРБАНК» 30 днів буде діяти спеціальный Welcome-період, протягом якого обіг за картками враховуватись не буде.

Для вашого комфорту у месенджері створено бота-помічника – @MastercardUkraine. Він допоможе:

  • дізнатися які сервіси в аеропортах доступні по вашій картці;
  • заздалегідь замовити товари завдяки сервісу MyDutyFree;
  • ознайомитись із навігацією в аеропорту;
  • дізнатись перелік бізнес-залів Mastercard® в інших містах та країнах, а також багато іншого.

Детальніше  з усіма оновленими умовами ви можете ознайомитись за посиланням.

Транзакції, які були здійснені за останні 5 днів до дня користування послугою, враховані не будуть.

За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до співробітників відділень банку або в Контакт-центр: + 38 044 354 15 15, 5595 (зворотний безкоштовний дзвінок), за допомогою чату sberbank.ua/online/ та Skype: Sberbank UA.

Прес-служба

pr@SBRF.com.ua

АТ «СБЕРБАНК» – універсальний комерційний Банк, який надає повний спектр банківських послуг всім категоріям клієнтів. Банк входить до десятки найбільших фінустанов країни за розміром активів згідно з даними НБУ. АТ «СБЕРБАНК» є 100% дочірнім банком ПАТ Сбербанк.

АТ «СБЕРБАНК». Ліцензія НБУ №198 від 18.12.2015 р. Всі види банківських послуг.

Офіційний сайт банку – www.sberbank.ua