Головна Прес – центр Інформація для клієнтів

Інформація для клієнтів

14.03.2017

Зміна лімітів на видачу готівкових грошових коштів з поточних рахунків фізичних осіб

Шановні Клієнти!

У зв'язку з неправомірними діями третіх осіб з блокування головного офісу ПАТ "СБЕРБАНК", спричиненню фізичного збитку банкоматам Банку, що спричинило порушення графіків інкасації відділень/банкоматів філіальної мережі Банку, повідомляємо Вас про встановлення з 15 березня 2017 року тимчасових лімітів на видачу готівкових грошових коштів з поточних рахунків фізичних осіб через касу банку у розмірі 30 тис. грн (екв. у інших валютах) на добу на одного Клієнта.
 

Звертаємо Вашу увагу на те, що:
- депозитні сертифікати видаються у рамках законодавства без обмежень через каси Банку,
- термінові вклади фізичних осіб видаються без застосування комісії за зняття готівки, проте, об'єм видачі коштів дорівнює встановленому тимчасовому ліміту по зняттю готівкових коштів з поточних рахунків.
 

Просимо вибачення за тимчасові незручності. 
 

За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до співробітників відділень банку або в Контакт-центр: + 38 044 354 15 15, 5595 (зворотний безкоштовний дзвінок), за допомогою чату sberbank.ua/online/ та Skype: Sberbank UA.

Прес-служба

pr@SBRF.com.ua

АТ «СБЕРБАНК» – універсальний комерційний Банк, який надає повний спектр банківських послуг всім категоріям клієнтів. Банк входить до десятки найбільших фінустанов країни за розміром активів згідно з даними НБУ. АТ «СБЕРБАНК» є 100% дочірнім банком ПАТ Сбербанк.

АТ «СБЕРБАНК». Ліцензія НБУ №198 від 18.12.2015 р. Всі види банківських послуг.

Офіційний сайт банку – www.sberbank.ua